Nordeste Água e Óleo – Гледайте целия филм онлайн с български субтитри
Nordeste Água e Óleo
0
0
Filmek értékelései: 0/100 Szavazatok
- Дата на излизане: 2025-04-29
- Продукция:
- Уикипедия страница: https://en.wikipedia.org/wiki/Nordeste Água e Óleo
- Жанр: Документален
Nordeste Água e Óleo Гледайте целия филм онлайн с български субтитри

Оригинално заглавие: Nordeste Água e Óleo
Популярност: 1.1359
Продължителност: 0 минути
Слоган:
Nordeste Água e Óleo Гледайте целия филм онлайн с български субтитри. Nordeste Água e Óleo безплатно стрийминг. Nordeste Água e Óleo гледайте Nordeste Água e Óleo онлайн безплатно | Гледайте филми онлайн чрез най-добрите безплатни 1080p HD видеа на настолен компютър, лаптоп, таблет, iPhone, iPad, Mac Pro и други устройства.
Nordeste Água e Óleo – Актьори и актриси

Daniel Brandt Galvão
Daniel Brandt Galvão | Co-fundador do Movimento Salve Maracaípe
Daniel Brandt Galvão | Co-fundador do Movimento Salve Maracaípe

Gilvan Takeshi Yogui
Gilvan Takeshi Yogui | Professor do Dept. de Oceanografia da UFPE
Gilvan Takeshi Yogui | Professor do Dept. de Oceanografia da UFPE

Carla Marques
Carla Marques | Analista Ambiental do Ibama
Carla Marques | Analista Ambiental do Ibama

Monica Ferreira da Costa
Monica Ferreira da Costa | Professora do Dept. de Oceanografia da UFPE
Monica Ferreira da Costa | Professora do Dept. de Oceanografia da UFPE

Matheus Thauam Fernandes de Santana
Matheus Thauam Fernandes de Santana | Oceanógrafo
Matheus Thauam Fernandes de Santana | Oceanógrafo

Eralda Lima
Marisqueira
Marisqueira

José Elias Santos da Silva
Pescador
Pescador

Estevão Santos da Paixão
Ativista voluntário
Ativista voluntário
![[BGFILMS]](https://bg.chickpearoots.org/wp-content/uploads/2024/02/movie.png)





